מצבות קיר מתמחה בייצור והתקנת מצבות קיר איכותיות ומעוצבות. במהלך השנים, הצליחה להפוך למובילה בתחום זה בישראל, ולזכות ובמוניטין גבוה בין לקוחותיה. 

אז איך היא עשתה זאת?

מצבות קיר

אחד הגורמים המרכזיים שתרמו להצלחתה של מצבות קיר היה המחויבות שלה לאיכות גבוהה ולשירות לקוחות מעולה. החברה השקיעה בפיתוח טכנולוגיות חדשניות ובשימור סטנדרטים גבוהים של איכות החומרים המשמשים לבניית מצבות קבורה מכל הסוגים ובתהליך בניית המצבות והתקנתן המקצועית בבית העלמין. בנוסף, היא דאגה להקפיד על שירות לקוחות אישי ויעיל, ולהבטיח שכל לקוח יקבל את התמיכה וההדרכה שהוא זקוק לה בבואו לרכוש מצבת קבורה. עוד גורם שתרם להצלחת מצבות קיר היה העיצוב הייחודי והמודרני של המצבות שהם בונים. החברה שילבה עיצובים מרהיבים וחדשניים עם חומרים איכותיים ועמידים. מצבות קיר השקיעה גם בשיווק ובקידום מכירות יעילים, וביצעה שותפויות עם בוני וקבלני מצבות נוספים ועם מעצבים ואדריכלים מובילים בתחום מצבות וקבורה בארץ שמעדיפים אותה על פני בוני וקבלני מצבות איכותיים ומוכרים הבונים מצבות בקבורת שדה וקבורה רוויה (ששונה מבניית מצבות קיר). כמו כן היא מצליחה לייצר חוויית קנייה מיוחדת המתאפיינת בעיקר בגילוי רגישות והתחשבות בלקוחותיה שעוברים תקופה לא פשוטה, שבה נאלצים לקבור את יקיריהם. גם העובדה שמצבות קיר הקפידה מיום הקמתה על מחירי מצבות קיר ותנאי תשלום הוגנים ומספקת ללקוחותיה מצבות מעוצבות מחומרים איכותיים בלבד במחיר שווים לכל כיס תרמה לביסוס מעמדה כמובילה בתחום מצבות קיר בארץ.

לסיכום, מצבות קיר הפכה להיות המובילה בתחום מצבות לקבורת סנהדרין בזכות המחויבות לאיכות, לשירות לקוחות מעולה, לעיצוב מודרני ולשיווק יעיל. היא הצליחה ליצור מותג חזק ומוביל שממשיך להתפתח ולצמוח בתחום מצבות קבורה בארץ. מצבות קיר נבחרה ע"י אינדקס מצבות הישראלי ל-בונה מצבות מצטיין 2023-2024.

מצבות קיר| מצבות קיר | תמונות מצבות קיר | מחירי מצבות קיר | ייעוץ והצעת מחיר | השותפים שלנו |