מצבות קיר ברחובות image

מצבות קיר רחובות ברוכים הבאים 053-3935847

מצבות קיר רחובות מספקת פתרון מקצועי, אמין וייחודי ועיקר עיסוקה בייצור מצבות קיר ולוחות זיכרון, בבתי עלמין בארץ בהם מתקיימת קבורה סנהדרין (קבורה בכוכים). שנים רבות של ניסיון בתחום מצבות קבורה מכל הסוגים וניסיון רב שצברו בוני מצבות קיר ברחובות והסביבה לימדו שעל מנת לתת מענה מהיר העונה על כל הצרכים הייחודיים של לקוחות מצבות קיר/סנהדרין יש להתרכז בתחום זה בלבד, לרכוש ציוד המתאים לסוג מצבות קיר ולהזמין, לייבא ולייצר סוגי אבן, גרניט, שיש, זכוכית, סלעים וחומרים נוספים לבניית מצבות קיר, בגודל ייחודי למידות מצבות קיר. בהזמנת מצבות קיר מ"סנהדרין - מצבות קיר אבן יהודה" אתם עושים את הבחירה הנכונה מבלי ליטול הימור שבונה מצבות שאינו מתמחה בתחום ייחודי זה יבצע עבורכם את העבודה "על הדרך".

התמחויות:

אנו מתמחים במצבות קיר מהחומרים:

התמחויות נוספות: 

אנו מומחים לכיתוב אותיות על גבי מצבות קיר, עיטורים וסמלים על גבי מצבות קיר, איורים וציורים למצבות לקיר, והדפסת תמונות למצבות קיר. כמו כן מתמחים בבתי נר למצבות קיר, אגרטלים למצבות קיר.
מצבות קיר מייצרת גם לוחות זיכרון, מצבות עוברים ועוד מכל סוגי החומרים המשמשים למצבות קיר ולוחות זיכרון.

דוגמאות למצבות קיר:


קבורה ברחובות מידע חשוב:


תשובות לשאלות הנפוצות על מצבות קיר:

כמה עולות מצבות קיר?

מחיר מצבות קיר נע בין 1.400 ₪ ל 3.000 ₪ ואף יותר הכל בהתאם לסוג האבן/שיש/גרניט/זכוכית ועוד, סוג האותיות, ומורכבות הנגזרת מהעיצוב. גם סוגי בית נר ואגרטל למצבות קיר מוסיפים למחיר.

כמה עולות אותיות מצבות קיר?

מחיר כל אות בחריטה רגילה על גבי מצבה נע בין 3 - 10 ₪
מחיר כלל אות שקועה במילוי עופרת: 7 - 15 ₪
מחיר אותיות בולטות על גבי מצבה נע בין 10 - 20 ₪
מחירי אותיות ברונזה נעים 20 - 65 ₪

האם מקובל ואפשרי דיוקן של הנפטר על מצבות קיר?

כן, יש המבקשים הטבעה של דיוקן הנפטר/ת על המצבה המחיר משתנה ומתחיל ב 450 ש"ח לדיוקן על מצבה.

האם אוכל לכתוב על מצבת קיר בשפות נוספות כמו אנגלית ורוסית?

כן, על מצבות קיר כמו על מצבות בקבורת שדה ו/או קבורה רוויה אפשר לכתוב בנוסף לעברית גם בשפות אחרות, אצלנו במצבות קיר אנו כותבים על מצבות בכל השפות לפי בקשת המשפחה.

האם בכל בית עלמין ניתן לקבור בקבורה בקומות?

לא, עליכם לברר עם בונה המצבות האם בבית העלמין בו קבור יקירכם ישנה האופציה לקבור בקומות.

האם נדרשת אגרת מצבה (רישיון) כמו בקבורת שדה ומה סכום האגרה?

כן, נדרשת אגרת רישיון מצבה בגובה שתלוי בעיקר בבית העלמין וישנן ערים שהעירייה מממנת האגרה, כמו העיר הרצליה. סכום האגרה משתנה ונע בין 200 ש"ח ברעננה ל - 350 ש"ח בית עלמין ירקון.

מידע למחפשים מצבות שאינן מצבות קיר:

באם הנכם זקוקים לבונה מצבות שאינן מצבות קיר אלא מצבות בקבורת שדה וקבורה רוויה באולמות, מצבות קבורה למנוח יחיד/ה, מצבות כפולות (נקראות גם מצבות זוגיות, מצבות לזוג) ומצבות משפחה (נקראות גם מצבות מכפלה, מצבות אחד מעל השני), אנו ממליצים לכם לפנות אל מצבות ברקת מחברות מצבה הוותיקות ונחשבות בארץ, ולחברה מצבות מצדה המוכרת כמי שמסוגלת להקמת מצבה בתוך 24 - 48 שעות. עוד חברות מצבות מומלצות על פי עיר בה נדרשים לכם שירותי בניית מצבות בודדות | מצבות כפולות | מצבות משפחתיות | ושירותי שיפוץ מצבות, חידוש מצבות וכיתוב על גבי מצבות וניקוי מצבות:
מצבות רעננה
מצבות פתח תקווה
מצבות אריאל
מצבות אשקלון והדרום
מצבות מודיעין
גילוי נאות: מצבות קיר בונה לחברות אלו את מצבות קיר (סנהדרין, בקומות).

 והיה וברצונכם לקבל הצעות מבוני מצבות נוספים המלצתנו הגורפת לחפש באתר אינדקס מצבות הישראלי האתר ללא כוונת רווח שמציג אך ורק בוני מצבות מומלצים האיכותיים והוגנים בכל רחבי הארץ.

ערוצי קשר שלנו:
טלפון: 053-3935847

מלאו טופס ייעוץ 100% חינםמצבות קיר | קטלוג | מחירון | שאלות נפוצות | צור קשר 

מצבה קיר סטנדרטית

1400
  • פריסת תשלומים נוחה

מצבה קיר פרימיום

3000
  • פריסת תשלומים נוחה